falkius: (Воландеморт)
[personal profile] falkius
Картинка внизу полностью отображает мое состояние:

Оригинал взят у [livejournal.com profile] forko в Привіт Білорусь або як змінилось життя після принятих сьогодні законів.
- за рух у колоні більше 5 авто без узгодження з ДАІ - позбавлення прав на строк від 1 до 2 років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого

- 10 діб арешту за проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій біля житла чи іншого володіння осіб

- виправні роботи до 1 року за наклеп у творі, що публічно демонструється, в засобах масової інформації або в мережі Інтернет.

- до 5 років за блокування будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, з метою перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій.

-  15 діб арешту або штраф за участь в акціях у масці, шоломі або з використанням інших засобів чи способів маскування, відкритого вогню  ..., а також участь у такому заході без дозволу органів внутрішніх справ у форменому одязі, що повторює або схожий на формений одяг працівників правоохоронних органів чи військовослужбовців.

 - 15 діб арешту  або штраф за встановлення палаток чи звукопопідсилюючої апаратури без дозволу.( дозволу звісно ніхто не даватиме)

- Оператори та провайдери, які здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій у виді надання послуг доступу до мережі Інтернет, зобов’язані протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом отримати відповідну ліцензію або припинити відповідну діяльність. Вони зобов‘язані укладати договори з клієнтами, тобто без паспорта купити  SIM-карту стане неможливо.


- У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, цей факт фіксується поясненнями свідків такої відмови (тобто відкритий шлях до фальшування протоколів)

- до 6 місяців за незаконне збирання, зберігання, використання, поширення конфіденційної інформації про працівника правоохоронного органу, працівника державної виконавчої служби, їх близьких родичів чи членів сім’ї, розповсюдження матеріалів або інформації, що носять явно образливий характер та демонструють зухвалу зневагу до працівника правоохоронного органу чи працівника державної виконавчої служби

 - до 2-х років за публічне заперечення чи виправдання злочинів фашизму проти людяності, вчинених у роки Другої світової війни, зокрема злочинів, здійснених організацією “Вафен-СС”, підпорядкованими їй структурами, тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співробітничали з фашистськими окупантами, а також пропаганда неонацистської ідеології

- штраф від двохсот до вісімсот неоподатковуваних мінімумів  за виготовлення, зберігання з метою збуту чи розповсюдження, а також збут чи розповсюдження екстремістських матеріалів, в тому числі через засоби масової інформації, мережу Інтернет, соціальні інтернет-мережі, використання чи демонстрування екстремістських матеріалів перед масовим зібранням людей, в тому числі на зборах, мітингах, вуличних походах, демонстраціях, публічні висловлювання чи заклики екстремістського характеру, а також фінансування зазначених дій або інше сприяння їх організації чи здійсненню, в тому числі шляхом надання інформаційних послуг, грошових коштів, нерухомості, навчальної, поліграфічної чи матеріально-технічної бази, телефонного, факсимільного чи інших видів зв'язку, за відсутності ознак більш тяжкого злочину

- Здійснення релігійною організацією екстремістської діяльності заборонено". ( На їхню думку, мабуть,  богослужіння на майдані підпадають під цю категорію або укривання жертв побиття за стінами монастиря)

Визначення екстремізму: під екстремістськими матеріалами слід розуміти призначені для оприлюднення документи на паперових, електронних чи будь-яких інших носіях, що містять інформацію екстремістського характеру, тобто закликають, обґрунтовують чи виправдовують необхідність здійснення діяльності щодо планування, організації, підбурювання, підготовки або вчинення дій з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, посягання на територіальну цілісність, недоторканість, суверенітет держави, насильницького захоплення або утримання влади чи владних повноважень, незаконного втручання в діяльність або перешкоджання законній діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших суб’єктів владних повноважень, виборчих комісій, громадських об’єднань, їх посадових чи службових осіб, закликають, обґрунтовують чи виправдовують необхідність розпалювання соціальної, расової, національної, етнічної, мовної чи релігійної ворожнечі та ненависті, здійснення масових заворушень, порушення громадського порядку, хуліганських дій та актів вандалізму з мотивів соціальної, расової, національної, етнічної, мовної чи релігійної ворожнечі та ненависті, порушення прав, свобод і законних інтересів осіб, в тому числі пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв людини і громадянина за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, пропаганду виключності, переваги чи неповноцінності людини (соціальної групи)  за ознакою її соціальної, расової, національної, етнічної, мовної, релігійної приналежності або ставлення до релігії."


*Згідно Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" авторства  вадіка колєсніченка та Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму. Нагадую,  ці "закони" були проголосовані  в "ручному режимі".
І картинка від Стронга в тему:Date: 2014-01-16 01:47 pm (UTC)
From: [identity profile] green-serpent.livejournal.com
- У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, цей факт фіксується поясненнями свідків такої відмови (тобто відкритий шлях до фальшування протоколів)
---
это и было. Ты мог отказаться от подписания, тогда подписывают свидетели\понятые.
А так охуенчик.

Date: 2014-01-16 04:03 pm (UTC)
From: [identity profile] jillain.livejournal.com
это что ж, теперь в пробке стоять незаконно?

Date: 2014-01-16 04:05 pm (UTC)
From: [identity profile] falkius.livejournal.com
и в свадебно/похоронном кортеже должно быть не более 5-ти автомобилей, иначе надо писать заявку в МВД.

Date: 2014-01-16 04:57 pm (UTC)
From: [identity profile] green-serpent.livejournal.com
что, еще и в воздух из калашей стрелять нельзя во время свадьбы?

Date: 2014-01-16 05:16 pm (UTC)
From: [identity profile] falkius.livejournal.com
Можно. Но только из золотых!!!

Date: 2014-01-16 05:27 pm (UTC)
From: [identity profile] jillain.livejournal.com
ну, свадебные и похоронные кортежи действительно поддаются контролю. А вот пробка?
Кстати, а на стаи байкеров эта хрень распространяется? А на колонны дальнобойщиков?

Date: 2014-01-16 05:35 pm (UTC)
From: [identity profile] falkius.livejournal.com
Это распространяется на абсолютно все.
А вот будешь ли ты за это наказан - зависит исключительно от доброй воли заинтересованных лиц.

Date: 2014-01-16 11:30 pm (UTC)
From: [identity profile] ctor.livejournal.com
Здійснення особою, яка керує транспортним засобом, руху у колонах в складі більше п’яти транспортних засобів без узгодження умов та порядку руху з відповідним підрозділом Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечує безпеку дорожнього руху, що спричинило створення перешкод для дорожнього руху

Насколько я понимаю, в пробке стоять законно. И ехать колонной больше пяти тоже законно. Незаконно только мешать дорожному движению (при условии, что мешающие находятся в колонне длиной больше пяти и что это не согласовано с ГАИ-или-как-оно-там-сейчас-называется).

Понятно, зачем приняли этот закон именно сейчас, но, в целом, как раз к этому пункту у меня особых претензий нет: большие колонны машин, двигающиеся "не в ногу", действительно делают дорожную обстановку более опасной.

Date: 2014-01-16 11:35 pm (UTC)
From: [identity profile] ctor.livejournal.com
И, кстати, пусть меня поправят (я пешеход, если что :), но и в текущих ПДД мешать дорожному движению тоже нельзя. То есть, поменялось только то, что помехи дорожному движению группой из 6 и более квалифицируются теперь по другой статье.

Date: 2014-01-17 05:15 am (UTC)
From: [identity profile] falkius.livejournal.com
Насколько я помню, счас нельзя блокировать дорожное движение. И создавать потенциально аварийную ситуацию.
А помехи при движении - это настолько общий критерий, что под него можно подвести абсолютно все.
Фактически - это еще один из законов, которые делают всех во всем виноватыми, а наказывать тебя или нет - решит товарищ майор.

Date: 2014-01-17 08:41 am (UTC)
From: [identity profile] ctor.livejournal.com
То, что подвести можно, я согласен. Возможно, это вопрос формулировок, которые надо уточнить.

С другой стороны, например, чуваки, блокировавшие машинами на дороге беркут - это же аццкий ад, если вдуматься. Причем сначала были заблокированы все три (!) полосы. Потом всё-таки одну полосу освободили, когда появилась скорая и не могла проехать.

Ну реально, вот если отвлечься от политики. Вы против чего-то? Идите на площадь, митингуйте, избирайте депутатов, подавайте в суд, в конце-концов. Если ты обычный человек, не скорая, а какие-то люди блокируют дорогу просто потому, что им так хочется - это не есть нормально.

По крайней мере, если эта страна не находится в Африке.

Date: 2014-01-17 11:30 am (UTC)
From: [identity profile] taiba-dp.livejournal.com
Ты пишешь про страну, где судьи честные. Наш суд напишет "не было состава преступления". А то и выставит встречный иск за клевету.

Насчёт голосования - проблема в отсутствии подходящих кандидатов. Потому нынешний Майдан "безголовый"

Date: 2014-01-17 12:30 pm (UTC)
From: [identity profile] ctor.livejournal.com
Я пишу про любую страну.

Существует общая инфраструктура: дороги, коммуникации и т.д. Если отдельные группы людей будут по желанию произвольно блокировать доступ к инфраструктуре, общество развалится на феоды.

Представь, что завтра какие-нибудь Свидетели Иеговы перекроют проспект Правды, админ твоего провайдера отрубит тебе инет, какие-нибудь упоротые фанаты Малышевой захватят и отрубят сотовые вышки (вредно же ж для здоровья!) и т.д.

Мой поинт в том, что политические вопросы - это политические вопросы, а инфраструктура - это инфраструктура. Не надо их смешивать.
Edited Date: 2014-01-17 12:31 pm (UTC)

Date: 2014-01-17 12:34 pm (UTC)

Date: 2014-01-17 04:10 pm (UTC)
From: [identity profile] falkius.livejournal.com
Есть нюанс.
Отдельные люди блокируют инфраструктуру не по желанию, а исчерпав все законные способы повлиять на происходящее. Одно дело, когда тебя наказывают строго и справедливо, и ты тогда сколько не кричи, никто с тобой не пойдет перекрывать дорогу. И совсем другое дело, когда "самый честный суд в мире" рассмотрев все доказательства твоей невиновности, выносит совершенно нелогичное решение, потому что "не можем же мы сомневаться в словах противоположной уважаемой стороны". И когда случается такая фигня - выходят многие. И выходят не потому что так хочется, а потому что другого варианта нет.

Яркий пример - стройка ТЦ на Победе. Куча нарушений, куча обращений в прокуратуру, куча жалоб.... и нихрена.
Но стоило один раз перекрыть Набережную...
Та же фигня на Донецком Шоссе была. 4 дня дом был без света во время ноябрьских морозов. На 15 минут перекрыли Шоссе - свет дали на следующий же день. Там была обычная авария, но просто чинили её на расслабоне... а стоило прибежать СМИ и мэрии - исправили за одну ночь.

Внимание - вопрос. Если бы все положительные результаты появились после предусмотренных законом обращений граждан, стали бы они перекрывать дороги?

Date: 2014-01-17 09:11 am (UTC)
From: [identity profile] jillain.livejournal.com
это что ж, теперь в пробке стоять незаконно?

October 2014

S M T W T F S
   1 234
56789 1011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 09:23 am
Powered by Dreamwidth Studios